В міжнародній команді PROFIT system працюють висококласні спеціалісти зі зв’язків з громадськістю, журналісти, дизайнери, фахівці з юридичних питань та консультанти з багаторічним досвідом

Візитка компанії

Заснована в 1998 році, компанія PROFIT system сьогодні є найбільшою у Центрально-Східній Європі зі спеціалізацією у франчайзингу. Офіси компанії працюють у трьох країнах: Польщі, Чехії та Україні. Таке міжнародне охоплення дозволяє нашим спеціалістам черпати найкращі міжнародні практики роботи у франчайзинговій галузі, та переносити їх на локальний рівень.

В портфелі PROFIT system понад 300 успішно реалізованих консалтингових проектів для франчайзингових систем, та проектів, направлених на подальший розвиток мережі та бренду. В нашій команді працюють висококласні спеціалісти зі зв’язків з громадськістю, журналісти, дизайнери, фахівці з юридичних питань та консультанти з багаторічним досвідом, в портфелі яких більше сотні франчайзингових проектів.

Міжнародна діяльність

PROFIT system є активним учасником міжнародної франчайзингової спільноти – компанія є постійним партнером та учасником провідних франчайзингових виставок – Franchise Expo Paris у Парижі, Buybrand у Москві, та інших значимих подій у франчайзинговому середовищі.

Членство в організаціях

Компанія є членом міжнародної організації Syncon International Franchise Consultants з головним офісом у Мюнхені, що об’єднує консалтингові компанії зі спеціалізацією у франчайзингу.

PROFIT system має членство
в міжнародній організації Syncon International Franchise Consultants